نرم افزارهای دسکتاپ

شرکت در زمینه تولید نرم افزارهای کاربردی یک چشم انداز بلند مدت را دنبال می کند تا بتواند با ایده های نو پاسخگوی نیازهای روز مشتریان باشد. علاوه بر این در زمینه تولید نرم افزارهای سفارشی، با شناسایی و بررسی نیازهای مشتری، محصول مورد نظر توسط کادر مهندسین و برنامه نویسان مجرب و متخصصان تولید رابطهای گرافیکی طراحی تولید خواهد شد.

نرم افزار های تحت وب

نرم افزارهای تحت وب این روز ها نقش عمده ای در زندگی انسان ها بازی می کنند همچنین نقش وب سایت ها امروزه در تبلیغات یا حتی تعاملات بسیار حائز اهمیت است. با توجه به تاثیر آنها در دنیای امروز طراحی و تولید وب سایت نرم افزارهای تحت وب کارا، زیبا، ساده و ایمن یکی از اهداف مهم شرکت می باشد.

واقعیت افزوده

واقعیت افزوده نیز در جهت افزایش قابلیت های انسان تلاش می کند با استفاده از ابزارهای کامپیوتری، از طریق دوربین نمایی زنده ارائه کند که در آن عناصر مجازی (مرتبط با دنیای واقعی) به دنیای واقعی اضافه شده باشد.تولید موتور واقعیت افزوده و انجام ‍پروژه های واقعیت افزوده یکی از مهم ترین فعالیت های شرکت اریس می باشد.

موبایل

تلفن های هوشمند و برنامه ها و اپلیکیشن هایی که برای این ابزارهای کاربردی نوشته می شود، تا حدود زیادی زندگی ما را دچار تحول کرده است.با توجه به نیاز روز افزون به آن ها تولید این نوع از برنامه ها یکی دیگر از حوزه های کاری شرکت اریس می باشد.